Voda po holení s růžovou vodou Rose of Bulgaria 100 ml

5 hodnocení
Značka: Biofresh
189 Kč –47 %
463 1 voda po holeni s ruzovou vodou rose of bulgaria 100 ml
189 Kč –47 % 99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem
    • Voda po holení s obsahem růžové vody z bulharské ojejnaté růže chrání a osvěžuje mužskou pleť.
    • 100 ml.
    • bez krabičky

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voda po holení s obsahem růžové vody z bulharské olejnaté růže desinfikuje, zklidňuje a vyživuje pleť. Růžová voda, která je součástí vody po holení je nesmírně bohatá na léčivé látky, které podporují regeneraci a zvyšují ochranné funkce pokožky. Má také protizánětlivé a antioxidační účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika pro muže
Složení (INCI):

Bulharská značka Biofresh založena v roce 2000 sídlí v Plovdivu. Používá organické složky z místní krajiny k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky. Biofresh Bulharsko je výrobcem přírodní kosmetiky s růžovým olejem (Rose of Bulgaria a Regina Roses), probiotika (Yogurt of Bulgaria), levandulí (Lavender of Bulgaria), arganový olej (Royal Roses) a kosmetikou s olivovým olejem (Olive oil of Greece).
Kosmetika z bulharských růží se celosvětově těší velké oblibě pro svoje přírodní složení obohacené o vzácný bulharský růžový olej. Bulharsko je největším světovým producentem růžového oleje. Region vyniká ideálním klimatem pro pěstování růží. 
Použití produktů s obsahem jedinečného bulharského růžového oleje a růžové vody má viditelný účinek na lidský organismus. Olivový olej je taktéž fantastickým zdrojem vitaminu E a A. Tyto vitaminy mají přirozenou schopnost stimulovat obnovu poškozené pokožky. Arganový olej je lehký a éterický olej, zjemňuje pokožku, snižuje výskyt vrásek a odstraňuje nedokonalosti pokožky. Budoucnost v péči o pleť je probiotika v kosmetice. Posilují imunitu pleti, snižují její citlivost a udržují zdravou rovnováhu.