O nás

Společnost Advans Vis je distributorem bulharské přírodní kosmetiky Biofresh, Ikarov, Bulgarian Rose Karlovo, Fionna a Refan.

Bulharská značka Biofresh založena v roce 2000 sídlí v Plovdivu, používá nejcennější organické složky z místní krajiny k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky. Biofresh je výrobcem kosmetiky s růžovým olejem, arganovým olejem, růžovou vodou, probiotíky, levandulí a kosmetikou s olivovým olejem.

Ikarov byl založen v roce 1991 jako rodinná společnost, jejich misí je vyrábět dostupnou přírodní kosmetiku z pečlivě vybraných vysoce kvalitních surovin.

Bugarian Rose Karlovo: Bulharská růže Karlovo, založená v roce 1948, je jedním z prvních výrobců kosmetiky s přírodním bulharským růžovým olejem a růžovou vodou. Jejich dlouhá cesta společnost začala jediným krokem: destilací rostlinného oleje z Rosa Damascena.

FIONNA COSMETICS byla založena s jediným cílem vyrábět a poskytovat svým zákazníkům kvalitní produkty. V roce 2006 společnost zahájila výrobu glycerinových mýdel a vonných svíček. Na ploše několika desítek metrů čtverečních vyvinul tým motivovaných profesionálů poměrně bohatou škálu produktů, které se rychle etablovaly na bulharském trhu. Důvodem se ukázalo být přesvědčení firmy, že když do své práce vložíte kvalitní suroviny a hodně lásky, úspěch se neopozdí.

Refan Bulgaria je založena 1991. Společnost která téměř 25 let vyrábí vysoce kvalitní parfémy а kosmetiku ve velkém a nabízí ekonomicky efektivní, ekologický a inteligentní způsob jejich prodeje.


Internetový obchod www.biofreshkosmetika.cz je zaměřený na tuto kosmetiku z Bulharska. Biofreshkosmetika tvoří ucelenou nabídku péče pro ženy, muže i děti. Kvalitní kosmetika je základem moderní péče o pokožku celého těla a vlasy. Udržujte si krásný a reprezentativní vzhled. Nakoupit u nás můžete třeba pleťové krémy, šampony, koupelové soli, sprchové gely i potřeby pro každodenní hygienu. V naší pestré nabídce kosmetiky si vybere každý!

 

PROČ NAKUPOVAT KOSMETIKU U NÁS:

  • NEOBSAHUJE PARABENY
  • KVALITNÍ KOSMETIKA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ
  • NABÍZÍME KOSMETIKU PRO VŠECHNY TYPY PLETI
  • PRAVIDELNÉ AKCE
  • VŠECHNY PRODUKTY JSOU SKLADEM
  • PŘI OBJEDNÁVCE NAD 990 KČ POŠTOVNÉ ZDARMA
  • DODRŽUJEME TERMÍN DODANÍ MAX. DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
  • KOSMETIKA PRO MUŽE, ŽENY I DĚTI ON-LINE