Parfém Rose Original 28ml

5 hodnocení
Značka: Biofresh
359 Kč 297 Kč bez DPH
Skladem
  • Vyjádřete svou smyslnost a jemnost
  • 28 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu


Parfém s jemnou vůní růže je inspirována rozkvetlou zahradou, kde se snoubí romantická a vzrušující atmosféra. Vyjadřuje  ženskou přitažlivost a zároveň něhu, sny a láskyplné okamžiky. 

  • Květinová vůně ocení ji žena s romantickou duší vůně vhodná pro každodenní nošení.
  • V srdci vůně se ukrývá svůdné aroma z rozkvetlé růže. Růže je květinou lásky a vůní krásy.
  • Aktivní složky: 100% čistý bulharský růžový olej

Bulharská značka Biofresh založena v roce 2000 sídlí v Plovdivu. Používá organické složky z místní krajiny k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky. Biofresh Bulharsko je výrobcem přírodní kosmetiky s růžovým olejem (Rose of Bulgaria a Regina Roses), probiotika (Yogurt of Bulgaria), levandulí (Lavender of Bulgaria), arganový olej (Royal Roses) a kosmetikou s olivovým olejem (Olive oil of Greece).
Kosmetika z bulharských růží se celosvětově těší velké oblibě pro svoje přírodní složení obohacené o vzácný bulharský růžový olej. Bulharsko je největším světovým producentem růžového oleje. Region vyniká ideálním klimatem pro pěstování růží. 
Použití produktů s obsahem jedinečného bulharského růžového oleje a růžové vody má viditelný účinek na lidský organismus. Olivový olej je taktéž fantastickým zdrojem vitaminu E a A. Tyto vitaminy mají přirozenou schopnost stimulovat obnovu poškozené pokožky. Arganový olej je lehký a éterický olej, zjemňuje pokožku, snižuje výskyt vrásek a odstraňuje nedokonalosti pokožky. Budoucnost v péči o pleť je probiotika v kosmetice. Posilují imunitu pleti, snižují její citlivost a udržují zdravou rovnováhu.