Ručně vyrobené přírodní glycerinové mýdlo Rose of Bulgaria 40g

Tip
4 hodnocení
Značka: Biofresh
55 Kč 45 Kč bez DPH
Skladem
  • Přírodní bylinná formule se 100% obsahem palmového a kokosového oleje bez konzervačních látek s glycerinem.
  • 40 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bylinná formule se 100% obsahem palmového a kokosového oleje bez konzervačních látek s glycerinem. Obsahuje růžovou vodu z  bulharské růže - ROSA DAMASCENA.

POUŽITÍ: Vhodné pro jemnou a citlivou pleť.  

NEOBSAHUJE PARABENY!

Bulharská značka Biofresh založena v roce 2000 sídlí v Plovdivu. Používá organické složky z místní krajiny k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky. Biofresh Bulharsko je výrobcem přírodní kosmetiky s růžovým olejem (Rose of Bulgaria a Regina Roses), probiotika (Yogurt of Bulgaria), levandulí (Lavender of Bulgaria), arganový olej (Royal Roses) a kosmetikou s olivovým olejem (Olive oil of Greece).
Kosmetika z bulharských růží se celosvětově těší velké oblibě pro svoje přírodní složení obohacené o vzácný bulharský růžový olej. Bulharsko je největším světovým producentem růžového oleje. Region vyniká ideálním klimatem pro pěstování růží. 
Použití produktů s obsahem jedinečného bulharského růžového oleje a růžové vody má viditelný účinek na lidský organismus. Olivový olej je taktéž fantastickým zdrojem vitaminu E a A. Tyto vitaminy mají přirozenou schopnost stimulovat obnovu poškozené pokožky. Arganový olej je lehký a éterický olej, zjemňuje pokožku, snižuje výskyt vrásek a odstraňuje nedokonalosti pokožky. Budoucnost v péči o pleť je probiotika v kosmetice. Posilují imunitu pleti, snižují její citlivost a udržují zdravou rovnováhu.